Oyun Dünyasına Yeni Bir Proje

gizemli-oyunGizemli Oyun, www.gizemlioyun.com sitesi çocukların ve gençlerin eğlenceli vakit geçirebileceği tamamen ücretsiz olan bir oyun sitesidir. Her gün güncellenen içeriği ile oyuncularına sürekli yenilikler sunuyor. Görsel tasarımı ve altyapı özellikleri ile rakiplerinden çok farklı. Kırkın üzerinde oyun kategorisine sahip ve her bir kategoride yüzlerce oyunu barındırıyor. Bu siteyi diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise ekranın sağında bulunan “Son Oynadığım Oyunlar” bölümüdür. Ayrıca “Oyun Kutum” butonunda favori oyunlarınızı bu alnada depolayabilir ve istediğiniz zaman hepsine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Site içerisinde sürekli sevdiğin oyunu aramak için uğraşmaya gerek kalmaması gizemlioyun.com ekibinin işini ne kadar ciddiye aldığının göstergesidir. Site içerisinde kızlar ve erkeklerin ayrı ayrı seveceği muhteşem oyunlar mevcut.

Ancak çocukların gelişimlerini olumsuz olarak etkileyebilecek hiçbir içeriğin bulunmaması bu siteyi farklı kılan bir diğer etken. Oyunların en güzel tarafı da sürekli yenilenmesi ve güncel olay, dizi, çizgi film ve yarışmalardan esinlenilmiş olmasıdır. Özellikle oyunun linkine tıkladığınızda oyuna başlamadan ekranın solunda oyunu nasıl oynayacağınız ve oyun içinde hamleleri hangi tuşları kullanarak yapacağınızın detaylı bir şekilde anlatılması bu siteyi daha da farklı kılıyor.  Yeni eklenen Youtube butonu ile de oyunların nasıl oynandığı Youtube kanalından izlenilebilmesi site ekibinin başarısını ve çalışkanlığını gösteriliyor.

gizemli-oyun

En yeni oyunları oynamak, keyifli dakikalar geçirmek ve eğlenirken öğrenmek istiyorsanız, wwww.gizemlioyun.com platformu sizin için vazgeçilemeyecek oyun siteleri içinde bir numaradır.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir